Bielizna termiczna na motocykl

Nie dla wszystkich motocyklistów pierwsze mrozy oznaczają koniec sezonu, niektórym z nich nawet pierwsze śniegi nie są straszne. Jesteś jednym z nich? W takim razie znasz pewnie zalety bielizny termoaktywnej, jeżeli jeszcze nie, chyba czas najwyższy się z nimi zapoznać.

Dobrze dobrana bielizna powinna stać się naszą drugą skórą, nie powinniśmy odczuwać w niej dyskomfortu, na dobrą sprawę nie powinniśmy czuć jej w ogóle na ciele. Z tego względu jedynym sensownym wyjściem jest osobiste pojawienie się w sklepie, najlepiej razem z naszą odzeża motocyklową, zakupy przez internet pozwalają zaoszczędzić czas jednak tylko w wypadku gdy znamy dokładnie swój rozmiar u danego producenta. Wiodący producenci odzieży motocyklowej jak choćby Dainese czy Brubeck prześcigają się w stosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych, z czystym sumieniem można powiedzieć, że ich produkty należą do najlepszych w swojej kategorii. Czemu to zawdzięczają? Czym charakteryzuje się dobrej jakości bielizna?

Jako przykład weźmy serię bielizny D-Core od Dainese.

Zastosowano w niej technologie takie jak Anti-Odor dzięki czemu materiał nie przesiąka brzydkimi zapachami, oraz Press Structure w celu optymalizacji kompresji mięśni. Materiał jest również bakteriostatyczny i hipoalergiczny a ponadto w całości biodegradowalny, co z pewnością ucieszy obrońców środowiska

W celu zapewnienia jak największego komfortu projektanci pomyśleli o zastosowaniu odpowiedniego przeszycia, płaskie szwy w żaden sposób nie pozwalają odczuć dyskomfortu a chociaż głównym przeznaczeniem tej odzieży jest utrzymanie ciepłoty ciała, jednocześnie jest doskonale wentylowana, dzięki czemu nie pozwala nam się przepocić.

Jakościowo również nie odbiega od normy, zadbano aby materiał był mocny i odporny, nie będziemy wiec w stanie zaciągnąć nitki rzepem od naszej kurtki, nie będzie również tak łatwo go przetrzeć.

Wszystko to przemawia na korzyść markowej odzieży, oczywiście możemy zainwestować znacznie mniejszą kwotę w bieliznę termiczną dostępną w niemal każdym sklepie sportowym, czy jednak warto? Przeznaczona jest do zupełni innego trybu użytkowania, nie jest wzbogacona taką ilością technologii i ciekawych rozwiązań a ostatecznie nie jest też tak wytrzymała.

Warto przemyśleć kwestię ceny, czy naprawdę chcemy oszczędzić? Czy nie lepiej oszczędzić sobie problemów z wyszukiwaniem co raz to nowych tańszych produktów, które być może spełnią nasze oczekiwania, kupując jeden, dobrej jakości model? Problem równie stary jak świat i równie trudny do rozwiązania.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą bielizny motocyklowej sklepu MCS Honda.

Vpozycja.pl - pozycjonowanie Wrocław