Post 15 lis 2013, 17:58

Prezentacja Colourlock SOFT Cleaner + LV Protector

Drodzy forumowicze!

Chciałbym Wam zaprezentować działanie środka do czyszczenia i konserwacji skóry Colourlock.

Zestaw został użyty na fotelach BMW serii 3.

Przed przystąpieniem do zabiegu fotele oraz wnętrze zostało dokładnie odkurzone.

Oto co otrzymujemy w zestawie:Środek do czyszczenia skóry - Colourlock SOFT w buteleczce z pianowniczką 200ml
Środek do konserwacji skóry - LV-Protector 150ml
Szczoteczka Colourlock - 1szt.
Mikrofibra - 1szt.

Opis ze strony producenta:
Skóra nadaje dodatkowego polotu i blasku w Państwa samochodzie tworząc niesamowitą atmosferę pod warunkiem, że jest czysta. Wszelkie plamy, zabrudzenia, wytarcia spowodowane użytkowaniem, promieniami słońca, sprawiają, że skóra traci swój niepowtarzalny charakter. Skorzystaj z renomowanych środków Colourlock i pozwól skórze Twojego samochodu odetchnąć. Nasze środki przedłużają żywotność skór i nadają im nowego blasku.

Zastosowanie: Należy używać do skóry gładkiej w skórzanej tapicerce samochodowej. Nie należy stosować środka do skór otwartych anilinowych, welur, nubuk.

Zawartość: 200ml środka Soft Clean jest to wystarczająca ilość do 3 krotnego wyczyszczenia kompletu foteli samochodowych. Środek znajduje się w butelce z aplikatorem piany. Usuwa trudne zabrudzenia, nie uszkadza struktury skóry, nie usuwa farby z jej powierzchni. Dodatkowo niweluje nieprzyjemne zapachy typu pot, dym papierosowy itp. Leder Versiegelung jest to środek ochronny do skór gładkich, które są szczególnie narażone na wycieranie. Dzięki zastosowaniu technologi polimerowej tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która chroni farbę i zapobiega jej ścieraniu.

Użycie: Przed użyciem należy oczyścić skórę z wszelkich nieczystości środkiem Soft Clean. Świeże plamy należy szybko usunąć, za pomocą szmatki chłonącej wilgoć. Należy nałożyć na tapicerkę pianę Soft Clean. Następnie używając szczoteczki należy delikatnie czyścić zabrudzone miejsce wykonując okrężne ruchy. Pozostałości usunąć miękką szmatką. Gdy efekt nie jest zadowalający czynność należy powtórzyć. Tapicerka powinna pozostać do wyschnięcia. Zalecamy przeprowadzić w niewidocznym miejscu test, który pozwoli sprawdzić stabilność farby. Spowodowane jest to różnymi rodzajami skór oraz różnym ich impregnowaniem. Do pielęgnacji można przystąpić minimum po dwóch godzinach od użycia środka czyszczącego. Leder Versiegelung trzeba nanosić za pomocą miękkiej szmatki wykonując okrężne ruchy. Po użyciu należy poczekać, aż wyschnie.

Tutaj mamy fotel przed czyszczeniem:


Tragedii nie ma, lecz świeci się nienaturalnie. Znajduje się też na nim brud, niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Przygotowanie fotela do testu:


Poniżej fotel po jednorazowym przetarciu Colourlock SOFT Cleaner zaaplikowanym na szczoteczkę Colourlock, po czym nadmiar piany wytarty mikrofibrą.

Lewa strona PO, prawa PRZED:


Tutaj całe siedzisko po wyczyszczeniu Colourlock SOFT:
I jako wisienka na torcie, fotel dodatkowo zabezpieczony preparatem LV Protector:Wnioski:

Preparaty Colourlock nie pachną w żaden charakterystyczny sposób, zarówno podczas aplikacji jak i po jej zakończeniu. Nadają powierzchni naturalny, matowy wygląd, bez sztucznego "blasku".

Są to preparaty bardzo wydajne, na wyczyszczenie całej tapicerki w BMW serii 3 E91 zużyłem tylko ok. 20ml cleanera i conditionera. Jeśli zastosujemy się do wskazań producenta, to taki zabieg wykonujemy raz na 3 miesiące. Biorąc po uwagę wydajność tych produktów taki zestaw powinien nam wystarczyć na rok użycia.

Zapraszam do komentowania i prezentowania własnych opinii.
Zapraszamy do sklepu internetowego DeepGloss.

Specjalna promocja dla użytkowników forum JadewBlasku.pl

Więcej informacji tutaj:
viewtopic.php?f=39&t=442