Post 02 lut 2013, 20:29

Nielsen Chemicals

Mam nadzieje ze tym postem nie lamie zasad forum jesli tak do usuncie ogloszenie :)
Chyba czas przewietrzyc magazyny i wysprzedac troche rzeczy i powoli robic miejsce przed wiosna na Pricka itp ;)
Pare rzeczy odkopanych z Nielsena moze komus sie przydadza :)

Zaczynamy od poczatku
Leather Lux 500 ml- cena 18,50pln preparat służący do czyszczenia tapicerek skórzanych bazowany na delikatnych mydłach czyszczących(moja prywatna opinia zbyt intesnywnie pachnie podczas pracy) ale jest skuteczny i po kilku minutach intesywny zapach znika

Interior Trim 500 ml-cena 15 pln-Czyści i konserwuje wewnętrzne elementy plastikowe pozostawiając miły zapach(uzywam osobiscie i sprawdza sie dobrze)

Car Shampoo&Shine 500ml cena 10pln -skoncetrowany szampon z woskiem

Flawless Polish 500ml-cena 18 pln-Pasta polerująco nablyszczajaca nabłyszczająca z zawartosci wosków fluoroplymerowych( nie nie używałem więc się
wypowiem)

Whell Care 500ml-cena 8 pln preparat do mycia felg

Tyre Restore 500ml-cena 12 pln -preparat do nablyszczania opon

One Shot 95ml cena 23 pln-preparat do odświeżania i czyszczenia systemu wentylacji i klimtayzacji w samochodzie

Glass Gleam 500ml cena 8 pln-preparat do mycia szyb i luster i innych szklanych powierzchni

Jesli sa jeszcze zainteresowani znajdzie sie na magazynie Mac 124 PrickBort i kika innych ciekawych pozycji pytac odpowiem